Ebru Kursu

Hiref Sanat atölyesi Ebru sanatına ilgisi olan kişiler için ebru kursu veriyor. Bunun yanında yüz yüze eğitime katılma fırsatı olmayanlar için online eğitimlerde vermektedir. Bu eğitimlere katılan kişiler ebru sanatına duydukları ilgiye bağlı olarak ilerlemelerini ve bu vesile ile kendilerine bir yol haritası çizmelerine yardımcı oluyor. Ebru sanatını öğrenmek isteyen kişiler ebru kursu hakkında bilgi almak için iletişim araçlarını kullanabiliyor. bunun yanında atölyeye kayıt yaptırabiliyorlar.

Ebru Kursuna Kimler Katılabilir?

Atölyede eğitimler hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik olarak veriliyor. Bu nedenle de ebru sanatına ilgi duyan her birey kurslara katılarak beceri kazanabiliyor. Hiref Sanat atölyesinde verilen kurslar ebruyla sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda yağlı boya, resim, bilsem sınavı hazırlık ve güzel sanatlara hazırlık kursu da veriliyor. Resim üzerine ilerlemek isteyen kişiler bu kurslardan birisine katılarak hayallerindeki mesleğe kavuşabiliyorlar.

Ebru Kursunda Eğitmenler Deneyimli Mi? 

Gaziantep geneli olarak çalışan atölyede ebru ve resim kursu deneyimli öğretmenler tarafından veriliyor. Bu sayede kursa katılan kişiler ilgi duydukları resim alanında teknik bilgileri öğrenebiliyorlar.

Bu sayede de doğru boyama yaparak hayallerindeki sanat eserini ortaya çıkarabiliyorlar. Atölyede eğitimler resim öğretmenliği ve resim bölümü mezunu eğitmenler tarafından veriliyor.

Ebru Kursuna Kayıt Nasıl Olunur?

Ebru ve resim dersi almak isteyen kişiler atölyenin iletişim numaralarını kullanarak kurs hakkında bilgi alabiliyorlar. Online sayfasındaki iletişim bölümünde yer alan e-mail adresi, telefon numarası ve atölye adresi kursa kayıt olmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri bilgileri içeriyor.